Müşteri Hizmetleri;

0282 726 87 76

Bize Yazın;

info@canturturizm.com

Hemen Teklif Al!
TR
Hemen Teklif Al!

Fabrika Personel Servisi

Trafik sorunu, personel taşımacılığının önündeki en büyük engeldir. Her geçen gün artış eğiliminde olan araç sayıları, mevcut yolların yetersizliği, fabrikaları, personellerinin zamanında iş başı yapabilmeleri açısından, sıkıntılı durumlara düşürmektedir. Bütün bu olumsuz şartlar içerisinde, hızlı ve kaliteli hizmet sunabilmek, gerçek bir başarının göstergesidir. Nitekim beş yılık Kahraman turizm olarak geçmişimize ve 2010 yılından itibaren de Cantur turizm, adıyla gerçekleştirdiğimiz hizmetlere bakılınca farkımız açıkça görülmektedir. 

Kuruluşumuzdan bu yana, üstlenmiş olduğumuz hizmetlerle,  taşımacılık sektöründe öncülük yapmaktayız. Temel faaliyetlerimizden biri olan fabrika personel servisi hizmetini verirken, taşıdığımız personelin,  huzur içerisinde ve zamanında ulaşımını hedefleriz. Servis taşımacılığında zaman en önemli unsurdur. Saniyeler içerisinde, pek çok büyük fırsatlar kaçabilir, ya da pek çok düş gerçekleşebilir. Bu yüzden, zaman yönetimine özellikle özen gösteririz. 

Cantur turizmin tecrübeli kadrosu, zamanında ve özenle ulaştırdığı hizmetleri, hayatınıza kalite katar. Sağladığı hassas çözümlerle, sizi sürekli ileriye taşır. Güvenli, dürüst ve titiz bir çalışma sergileyerek, fabrika personellerinin, herhangi bir aksaklığa meydan vermeden, özenli bir şekilde, evden işe, işten eve, zamanında ulaşımlarını sağlar. Personellerinin yolda kaliteli zaman geçirmesi, fabrikaların verimlerini de etkilemektedir. Mutlu çalışanlar, iyi işler çıkarır.

Güler yüzlü personellerimiz, taşıdığımız yolcuların iş öncesinde gerekli motivasyonlarının sağlanmasına yardımcı olur. Aynı şekilde, iş sonrası da, günün yorgunluğunu atabilmeleri için, çevrelerinde samimi insanların yer alması son derece önemlidir. Müşterilerimizin yolculuk sırasında rahat etmeleri, fabrika personel servisi hizmetinde çok büyük önem taşır. Çünkü araçlarımız, onların günde iki kez binip zaman geçirdikleri bir yerdir. Memnuniyetsizlikleri durumunda zamanlarından çalmış sayılırız. 

Sürücülerimizi alanında tecrübe sahibi, gerekli tıbbi muayeneden geçmiş, dürüst, sabıkasız ve sorumluluklarına bağlı kişilerden seçmekteyiz. Bu durum kalitemizi daha da yükselmektedir. Kullandığımız araçlar, Servis Araçları Hizmet Yönetmeliği’nde belirtilen şartları taşımaktadırlar. Araçlarımız sık sık kontrolden geçmekte, sürücülere belli periyotlarla gerekli eğitim verilmektedir. Böylelikle,  fabrika personel servisi hizmetimiz, son derece huzurlu, konforlu ve güvenli bir şekilde gerçekleşebilmektedir. Özetle, sizden aldığımız güç ve güven sayesinde büyümekteyiz. Bu gücü ve güveni size konfor olarak yansıtmaya devam edeceğiz.

Bize Güvenebilirsiniz.
Sizler ile çalışmak bize memnuniyet ve gurur verecektir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0282 726 94 87