Müşteri Hizmetleri;

0282 726 87 76

Bize Yazın;

info@canturturizm.com

Hemen Teklif Al!
TR
Hemen Teklif Al!

Havaalanı Vip Transfer

Cantur turizm, kişilerin ve toplulukların, kongreler, seminerler, bayi toplantıları, ya da benzeri etkinliklerde havaalanı transferlerini konforlu bir şekilde gerçekleştirir. Bu transferler için kullanabileceğiniz pek çok VIP araç seçeneklerimiz mevcuttur. Havayollarını kullanarak ülke içinden ya da ülke dışından gelen konukları, VIP araçlarımızla havaalanında karşılarız. Havaalanına gidecek olan müşterilerin, aynı araçlarla transferini gerçekleştiririz. Transfer talebi durumunda, araç ve sürücü bilgileri mail yoluyla müşteriye ulaştırılır. Böylece, herhangi bir bekleme süreci yaşanmaksızın, müşterinin hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşımı sağlanır.

Kongrelerin, seminerlerin ya da toplantıların en önemli kısmı, gelen misafirlerin zamanında gereken yerlere iletilmesidir. Böylece sunumlarını ya da faaliyetlerini, herhangi bir karışıklık yaşamadan, huzur içerisinde gerçekleştirebilirler. Firmamızın görevi,  tam da bu noktada ortaya çıkar. Verdiği profesyonel havaalanı VIP transfer hizmetleriyle sürecin herhangi bir aksaklık yaşanmadan ilerlemesini sağlamış olur. Müşteri memnuniyeti taşımacılık sektöründe, en önemli hedeftir. Bunu sağlayabilmek için son derece konforlu araçlar ve güler yüzlü, pozif enerji veren çalışanlar kullanırız.

İş standartlarımızdan en önemlisi dürüstlüğümüzdür. Müşterilerimizi gerçekleştiremeyeceğimiz vaatlerle kandırmayız. Uygulamalarımız açık ve nettir. Tecrübelerimiz sayesinde, müşterilerimizin ihtiyaçlarına pratik çözümler üretiriz. Sağladığımız kalıcı müşteri memnuniyetinin altında yatan en önemli neden budur. Karalılığımız ve cesaretimiz de başarımız konusunda, önemli iki faktördür. Çünkü bunlar, taşımacılık sektöründe, büyük önem arz eden niteliklerdir. İşimize duyduğumuz saygı, hak ettiğimiz yere ulaşmamızı sağlar. Havaalanı VIP transfer hizmetinde ulaştığımız başarının altında yatan etken, tam olarak budur.

Taşımacılık sektöründe geçirdiğimiz uzun yıllar boyunca, müşterilerimize en özel hizmetleri sağlayabilmek için çaba göstermekteyiz.  Bunu yaparken, kişileri ya da kurumları ayırt etmez, her birine aynı mesafede dururuz. Müşteri odaklı bir çalışma şekli sergileriz. Onların her türlü isteklerini toplumsal ölçüler çerçevesinde dikkate alır ve gerçekleştirmeye çalışırız. Bu şekilde hem onları mutlu etmiş olur, hem de taşımacılık alanındaki öncü pozisyonumuzu muhafaza ederiz.

Özetle, havaalanı VIP transfer hizmeti, son derece önem verdiğimiz bir hizmet türüdür. Müşterilerimizin huzuru, bizim huzurumuz demek olduğundan, onları güvenli ve mutlu bir şekilde yerlerine ulaştırabilmek adına elimizden geleni  yapmaya çalışırız.

Bize Güvenebilirsiniz.
Sizler ile çalışmak bize memnuniyet ve gurur verecektir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0282 726 94 87