Müşteri Hizmetleri;

0282 726 87 76

Bize Yazın;

info@canturturizm.com

Hemen Teklif Al!
TR
Hemen Teklif Al!

Özel Gezilere Araç Temini

Cantur turizm olarak, pek çok kültürü aynı anda bünyesinde barındıran güzel ülkemizin dört bir tarafına yapacağınız gezilerde, taşıma hizmetleriyle yanınızda yer almaktayız. Kişilere ya da kurumlara, düzenleyecekleri çeşitli turlar ve özel geziler için alanlarında deneyim sahibi, eğitimli ve güler yüzlü personeller tarafından kullanılan araçlar temin ederiz.

Seçtiğiniz programla ilgili, tüm ayarlamaları yaptıktan sonra, yurtiçinde, istediğiniz her yere, konforlu araçlarımızla, güvenli yolculuklar gerçekleştirebilirsiniz. Alanında tecrübeli sürücülerimiz size eşlik edecek, yolculuğunuzun rahat ve eğlenceli geçmesini sağlayacaktır. Özel gezilere araç temini bizden, tadını çıkarmak sizden! 

Kurumların hazırlamış oldukları yurtiçi turlar ya da gezi programları için, hafta sonları ve günübirlik araçların teminini sağlarız. Yıllarını taşımacılık sektörüne vermiş çalışanlardan oluşan, seçkin bir ekiple, bu alanda yer edinmiş bulunuyoruz. Güzergâhlar konusunda tecrübeli, her türlü hizmetinize hazır,  profesyonel personelimiz, gerektiğinde ek olarak rehberlik hizmeti verebilmektedir. Her şey, yolculuğunuzu çok daha keyifli bir hale getirebilme adınadır. Sizin memnuniyetiniz bizim için en önemli konudur.

Yolculuklarınız, toplantılar, sempozyumlar, spor müsabakaları gibi konuları içeriyor olabilir. Size özel gezilere araç temini konusunda, gereken desteği sağlamak için, elimizden geleni yaparız. Böylece siz de sakin ve keyifli bir süreç geçirerek, yolculuk stresine girmeden, kendinizi direk sunumunuza, ya da performansınıza verebilirsiniz. Cantur turizm, tam da bunun için vardır.

Ayrıca profesyonel ekibimizle, çocuklarımızın gelişimlerine gerekli katkıyı sağlayabilmek için, okul gezileri de gerçekleştirmekteyiz.  Okulların seçtiği tarihlerde, istenilen her yere ve arzu edilen sürelerde ulaşım sağlanabilmektedir. Taşıdığımız şeyin “çocuk” olduğunu bilmek, daha da özenli davranmamıza neden olur.

Okul gezileri, diğer gezilere göre çok daha önemlidir.  Çünkü çocukları araçta tutmak, büyüklere göre çok daha zahmetlidir. Onların dağılıp kaybolmaması, başlarına herhangi bir kötülük gelmemesi konusunda, öğretmenleri kadar biz de sorumlu oluruz. 

Kısaca, özel gezilere araç temini, en iyi hizmet verdiğimiz alanlardan biridir. Yolculuk programını oluşturduktan sonra, bizden fiyat teklifi istersiniz. Sonra birlikte araç, güzergâhlar, sürücü ve süreyle ilgili konuşulup ortak bir karara varılır. Böylece yolculuk şekillenmiş olur. 

Bize Güvenebilirsiniz.
Sizler ile çalışmak bize memnuniyet ve gurur verecektir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0282 726 94 87