Müşteri Hizmetleri;

0282 726 87 76

Bize Yazın;

info@canturturizm.com

Hemen Teklif Al!
TR
Hemen Teklif Al!

Hakkımızda

Her gün biraz daha büyüme eğilimi gösteren şehir trafiği, işe gidip gelirken uzun yollar aşmak zorunda olan insanlar için, artık büyük bir kâbus haline gelmiştir. Cantur turizm, işte bu kâbusu, konfora ve eğlenceye dönüştürme amacıyla yola çıktı. Her türlü durumda, meslek ahlakını, ticaretteki kazancının önünde tuttuğu için, kısa sürede, güveninizi kazanmayı başardı. Ve bu güveni canlı tutabilmek için, ihtiyaçlarınıza en uygun çözümler üretmenin çabasını göstermektedir.

2005 yılında Çerkezköy’de Kahraman Taşımacılık adı altında personel taşımacılığına başlayan firmamız, 2010’dan beri sizlere, “Cantur Otomotiv Sosyal Hizmetler Taşımacılık Turizm İnşaat Emlak Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi” adıyla hizmet vermeyi sürdürdü. Bunca yılın servisçilik tecrübesiyle, çağa uygun teknolojik donanım birleşince, müşteri memnuniyeti kaçınılmaz oldu. Bu memnuniyet, gelişim sürecinde her zaman itici bir güç olmayı başardı.

Çok iyi bilinmelidir ki, ucuzluk iyi hizmet sağlama konusunda geçerli bir ölçü olamaz. Çünkü belli seviyedeki kalitenin normalden ucuza satın alınması beklenemez. Bu yüzden kaliteyi es geçip fiyata odaklanmak, söz konusu olan, insan hayatı ise, yapılabilecek en büyük yanlıştır. Özellikle kalabalık gruplar taşınırken, yapılan küçük bir ihmal bile, çok kötü sonuçlara sebep olabilir. Çevremiz bununla ilgili örneklerle doludur.  

Biz, insan taşımacılığının ne denli önemli olduğunu biliyoruz. Risk unsurunu en alt seviyede tutmaya çalışıyoruz. Bu yüzden gerek araçlarımızın bakımı, gerekse sürücülerimizin eğitimi konusunda, son derece titiz davranıyoruz. Cantur Turizm olarak, taşımacılık sektöründe öncü olmamız, bu titizliğimizin sonucunda gerçekleşmektedir. Her geçen gün, büyümeye ve gelişmeye devam ediyoruz. Ama her durumda “önce insan” felsefesini elden bırakmamaya çalışıyoruz. Çünkü sektör olarak çıkış noktamızın, yani var olmamızı sağlayan şeyin, insan olduğunu unutmuyoruz.

Özel hayata önem veriyoruz. Bütün müşteri ve çalışanlarımızın kişisel bilgilerini gizli tutuyoruz.  İş ilişkilerimizi, dürüst temeller üzerine kuruyoruz. Yalanlar üzerine şekillenen her başarının, kısa ömürlü olacağını biliyoruz. Bu yüzden aldatıcı ve yanıltıcı bilgiler vermeye gerek duymuyoruz. Toplu halde yaşadığımızı, hem birbirimize, hem de çevreye karşı sorumluluklarımız olduğunu unutmuyoruz.  Bu sorumluluk ve duyarlılıklar, asla ödün vermeyeceğimiz konuların başında geliyor.


Bize Güvenebilirsiniz.
Sizler ile çalışmak bize memnuniyet ve gurur verecektir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0282 726 94 87